Catering to nasza specjalność, a gotowanie jest dla nas prawdziwą przyjemnością. W branży cateringowej istniejemy od 20 - stu lat. Swoją działalność rozpoczęliśmy i dalej kontynuujemy w Warszawie. Obsługę cateringową zapewniamy w stolicy i okolicach. Korzystamy z najlepszej klasy sprzętu. W skład naszej załogi wchodzą wytrawni kucharze, kelnerzy, doświadczeni koordynatorzy oraz zaufani dostawcy.
Oferujemy kompleksową obsługę najróżniejszych uroczystości, w tym szkoleń, konferencji, bankietów, a także imprez na świeżym powietrzu. Zapewniamy catering, który zasmakuje każdemu. Nasza profesjonalna i elastyczna obsługa jest gotowa pomóc w organizacji każdego wydarzenia. Dla nas najważniejsze jest to, że klienci są zadowoleni z naszych usług i chętnie do nas wracają.

Aktualne oferty pracy

Firma Lunch Service nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Pracownik restauracji

    Burneika Burger   Warszawa, ul. Kopijników 42    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośredni kontakt z klientem; sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji; obsługa kasy fiskalnej; realizacja targetów sprzedaży; obsługa grilla, prace kuchenne;
Zobacz archiwalne oferty pracy

Lunch Service

11 Listopada 28b

05-816 Michałowice