Aktualne oferty pracy

Firma MAZURY-TRANS SP. Z O.O. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Asystent Kierownika Kontraktu (zespół 2/3/2)​

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Giżycko    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    4 godz.
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: współudział w opracowaniu kompleksowej dokumentacji przetargowej niezbędnej dla wdrożenia procedur przetargowych oraz współudział w pracach komisji przetargowych, współudział w pozyskaniu decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji...
  • Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem

    STM Group Sp. z o.o.   Olsztyn, Wyszyńskiego 1    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 25 000 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zakres obowiązków: Organizacja transportów FTL/LTL na trasach międzynarodowych; Planowanie przewozów oraz ustalanie warunków transportu; Przygotowywanie wycen dla klientów firmy; Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych klientom; Współpraca z działem administracyjnym; Aktywne...
  • Spedytor Drogowy

    Wrosped   Olsztyn    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także jesteśmy otwarci na osoby z innych lokalizacji, z myślą o utworzeniu biur spedycji w innych miastach. Jeśli mieszkasz w okolicach...
  • Kierowca C+E

    Silva Sp. z o.o.   Bielice (pow. nowomiejski, gm. Biskupiec)    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Możliwość podjęcia pracy w jednym z systemów: Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2-zmianowy, uprawnienia na HDS) Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Polski (weekendy w domu)
Zobacz archiwalne oferty pracy

MAZURY-TRANS SP. Z O.O.

Morliny 15

14-100 Ostróda