Teraz rekrutuje

InPro electric Sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka
Jesteśmy firmą działającą na całym świecie i jako partner w dziedzinie usług elektrotechnicznych pracuje dla swoich klientów w wielu miejscach w kraju i za granicą.

Głównym obszarem naszej działalności jest automatyzacja produkcji w przemyśle motoryzacyjnym. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania techniczne dla rynku o wysokim stopniu innowacyjności.

Oferujemy ciekawą pracę, wysoki stopień samodzielności, wynagrodzenie zależne od osiągnięć wraz z korzyściami nowoczesnej firmy, jak również przyjemną i efektywną pracę w zespole oraz intensywne wdrożenie poprzez udział w projektach.

Naszym pracownikom w niemal wszystkich działach firmy zapewniamy bogaty program kształcenia ustawicznego. Stworzyliśmy własne programy kształcenia dla osób awansujących na stanowiska kierownika projektu lub kierownika zespołu.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "InPro electric Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

InPro electric Sp. z o.o.

ul. Aleja W. Roździeńskiego 188C

40-203 Katowice