Starpol II

od 1 do 10 prac. Produkcja

Firma STARPOL powstała w 1990 roku w oparciu o prywatny kapitał. Specjalizuje się w produkcji wiązek elektrycznych oraz produkcji metalowej. Jesteśmy kwalifikowanym dostawcą dla przemysłu samochodowego, rolniczego oraz urządzeń AGD.

Przedsiębiorstwo zaczynało swoją działalność od produkcji kompletnego okablowania wszystkich typów samochodów STAR. Rozbudowując sieć odbiorców STARPOL systematycznie zwiększa zatrudnienie, które obecnie wynosi około 300 pracowników.

Firma stale i dynamicznie inwestuje zajmując trzy hale o łącznej powierzchni produkcyjnej 10.200m2 oraz zaplecze biurowo - socjalne o powierzchni 1.100m2. Starpol działa na terenie Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Wysoka jakość produkcji jest doceniana przez odbiorców, czego dowodem jest wieloletnia współpraca. Oferujemy wyroby i usługi wysokiej jakości, co potwierdza posiadany Certyfikat Systemu Jakości DIN EN ISO 9001:2008 "Produkcja i sprzedaż wiązek przewodów elektrycznych oraz wyrobów metalowych" oraz certyfikat środowiskowy DIN EN ISO 14001:2009.

Produkcja oparta jest na projektach i dokumentacji klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę biznesową opartą na solidnych zasadach, podejmujemy zdecydowane działania w celu wdrażania innowacji.

Aktualne oferty pracy

Firma Starpol II nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Starpol II"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Starpol II

ul. Radomska 39a

27-200 Starachowice