Teraz rekrutuje

Amazon

4 aktualne oferty pracy powyżej 10000 prac. Logistyka

Amazon jest najszybciej rozwijającą się firmą na świecie, która oferuje pensje na poziomie górnej granicy zarobków w branży i bardzo atrakcyjne świadczenia pozapłacowe. W Amazon dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników, oferując im bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Promujemy kulturę otwartego dialogu. Jesteśmy przekonani, że najskuteczniejszym sposobem, aby zrozumieć potrzeby naszych pracowników i odpowiednio na nie reagować jest bezpośredni kontakt i bliska współpraca. Bardzo zależy nam na tworzeniu długoterminowych miejsc pracy w Polsce oraz zapewnianiu wszystkim pracownikom świetnych perspektyw rozwoju zawodowego.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Amazon"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Amazon:
MałaMi

Mam wrażenie ze skrajnie negatywne opinie piszą ludzie albo zwolnieni ze swojej winy, albo niedowartościowani. Jeśli ktoś szanuje pracę i ludzi to taki sam szacunek otrzyma, a jeśli ktoś jest wiecznie roszczeniowy, woli się kłócić, szukać dziury w całym, to znajdzie, choćby nie wiem jak było w pracy super. w Amazonie można liczyc na bezproblemową wspólpracę i czuć , że szanuje się pracownika. Co więcej, są baaardzo rozbudowane struktury a to ułatwia wskoczenie na wyzsze stanowisko, za którym idą lepsze pieniądze. Jeśli chcesz się rozwijać, to wybrałeś wlasciwe miejsce.

4

aktualnych ofert pracy

Amazon

Ul. Poznańska 1d

62-080 Sady