C.K. Projekt to biuro projektowe specjalizujące się w projektowaniu konstrukcyjno – budowlanym w zakresie budownictwa przemysłowego. Siedziba biura znajduje się w Olkuszu, a dzięki wzajemnemu zaufaniu i wieloletniej współpracy z uznanymi Generalnymi Wykonawcami, obiekty zaprojektowane przez C.K. Projekt powstały w różnych częściach Polski. Zatrudniony zespół inżynierów posiada bogate doświadczenie projektowe a innowacyjne i kreatywne podejście do projektowania pozwala na stosowanie nowoczesnych ekonomicznych rozwiązań technicznych. C.K. Projekt posiada profesjonalnie wyposażoną pracownię projektowo – konstrukcyjną, z nowoczesną bazą techniczną, gdzie wykorzystywane są programy wspomagające projektowanie, służące wykonywaniu obliczeń statyczno – wytrzymałościowych oraz pozwalające na uzyskanie trójwymiarowego modelu obiektu.

Aktualne oferty pracy

Firma C.K. Projekt Łukasz Kwaśniak nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Kosztorysant (branża izolacje przemysłowe oraz HVAC)

    Tinsmith & Insulation Sp. z o.o.   Tarnów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    21 godz.
    Zakres obowiązków: Sporządzanie kosztorysów oraz ofert. Sporządzanie kosztorysów i analiz na roboty dodatkowe w trakcie trwania projektu. Pozyskiwanie i weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców materiałów. Zbieranie i uaktualnianie cen materiałów, robocizny, usług oraz najmu...
Zobacz archiwalne oferty pracy

C.K. Projekt Łukasz Kwaśniak

ul. Bóżnicza 3

32-300 Olkusz