Teraz rekrutuje

DOEHLER SP ZOO

1 aktualna oferta pracy od 501 do 1000 prac. FMCG

Döhler to globalny producent, sprzedawca i dostawca opartych o nowoczesne technologie naturalnych składników, systemów składników i zintegrowanych rozwiązań w branży spożywczej. 

Jesteśmy oferującym pełen zakres usług dostawcą o dalekosiężnej wizji i szerokich horyzontach. Pragniemy być i pozostać liderem w zakresie opartych o najnowsze technologie naturalnych składników, systemów składników i zintegrowanych rozwiązań. Nasza misją jest to opracowywanie inteligentnych koncepcji i wcielanie ich w życie. 

Jesteśmy dostawcą współpracującym na zasadach B2B i B2C. 

Motto „WE BRING IDEAS TO LIFE” oddaje holistyczny i strategiczny profil działalności grupy Döhler. 

Niemiecka Grupa Döhler w Polsce posiada spółki:

Dohler Polska sp.z.o.o. - firma handlowa, Kozietuły Nowe k. Mogielnicy

Döhler sp.z o.o. (biuro i zakład produkcyjny w Kozietułach Nowych, zakład w Łęczeszycach k. Grójca, zakład w Tarczynie, zakład produkcyjny w Łoniowie k. Sandomierza).

 

Dowiedz się więcej o Nas:

http://www.doehler.pl/ | www.doehler.com | Careers - Shape your future with us | Start innovating with us! - www.we-bring-ideas-to-life.com

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "DOEHLER SP ZOO"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

DOEHLER SP ZOO

Kozietuły Nowe 66J

05-640 Mogielnica