Słowianka Sp. z o.o.

Działalność usługowa

Slowianka to szkolenia oraz produkty, czyli komplementarny zestaw wszystkiego, czego potrzebuje każdy stylista marzący o rozwoju swojej kariery.
Nasze usługi są skierowane do przyszłych i obecnych stylistek paznokci. Dajemy możliwość podwyższenia kwalfikacji z budowy paznokcia, kolorystyki oraz jego stylizacji. Dużą wagę przykładamy do jakości przeprowadzanych szkoleń, dlatego są one prowadzone przez naszych ekspertów, którzy łączą umiejętności stylizacji wraz z najnowszymi trendami panującymi w świecie. Dodatkowo nasi szkoleniowcy są zobligowani do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, dzięki czemu odnoszą sukcesy w konkursach, mistrzostwach w Polsce jak i zagranicą. Studio Słowianka pracuje na produktach najwyższej jakości, które zostały specjalnie opracowane przez naszego głównego szkoleniowca i kreatora marki Natalię Larina.
Slowianka Nails Trends - to linia unikalnych produktów opracowana z myślą o przyspieszeniu oraz ułatwieniu pracy przyszłym i obecnym stylistom paznokci. W ofercie posiadamy produkty, które zachwycą każdego. Ich innowacyjność i najwyższa jakość jest gwarancją sukcesu każdej stylistyki.

Aktualne oferty pracy

Firma Słowianka Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Słowianka Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Słowianka Sp. z o.o.

Ul. Józefa Marcika 4

30-443 Kraków