DECOPLAST

Działalność usługowa

 Firma Decoplast jest producentem drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych marki LAGRUS.  Początki swej działalności datuje na rok 2003. Podstawą rozpoczęcia działalności produkcyjno-handlowej była chęć stworzenia na rynku drzwi produktu, który będzie wyróżniał się przede wszystkim wysokim standardem wykonania oraz trwałością. W tym celu stworzono markę LAGRUS, dla klientów ceniących jakość wykonania i styl. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie oferty, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz dbałość o zaufanie i zadowolenie Klientów.
         Ugruntowaną  pozycję na rynku zawdzięczamy dokładności w tworzeniu oferty  oraz stosowaniu dobrych  materiałów. Marka LAGRUS łączy nowoczesne rozwiązania i ciekawe wzornictwo z tradycyjną sztuką stolarską. Nie zapominamy o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest  ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
        Ofertę firmy stanowią drzwi wewnątrzlokalowe kompletne z ościeżnicami - fornirowane i lakierowane, jedno i dwuskrzydłowe, składane  oraz suwane, a także w systemie odwróconym. 
W produkcji drzwi zastosowanie znajduje klejonka sosnowa, płyty drewnopochodne, oraz forniry naturalne (głównie dąb europejski). Do wykończenia powierzchni używamy wysokogatunkowych lakierów poliuretanowych i akrylowych. 
         W zakresie dodatkowych elementów, takich jak okucia do drzwi staramy się być na bieżąco z obowiązującymi na rynku trendami, a nawet je wyprzedzać. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami co pozwala nam utrzymać jakość użytkową produktów na wysokim poziomie, z zachowaniem nowoczesnej stylistyki. Na nasze wyroby posiadamy niezbędne aprobaty techniczne ITB.

        Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe w kolorach kryjących.
Listwy przypodłogowe wykonujemy z płyty MDF lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę elementów wykończeniowo - ozdobnych o nowe wzory, ponadto proponujemy listwy w różnych kolorach wybarwień, w zależności od upodobań klientów.

Dodatkowo w zakres produkcji firmy wchodzą również:

  • Fronty meblowe z MDF-u
  • Podstopnie lakierowane 
  • Panele pełne i perforowane (z płyt fornirowanych i laminowanych) na płytach MDF ogniotrwałych. Znajdują one zastosowanie 
    w budowie przegród i okładzin akustycznych w salach konferencyjnych, widowiskowych, wystawienniczych i w obiektach użyteczności publicznej. 

         Nasz dział produkcyjny korzysta z  nowoczesnego parku maszyn, dzięki  czemu jesteśmy w stanie realizować nasze zamówienia terminowo, nie  obniżając przy tym jakości produktu. Bazujemy na systemie informatycznym, który pozwala nam maksymalnie optymalizować proces produkcyjny.

Aktualne oferty pracy

Firma DECOPLAST nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "DECOPLAST"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

DECOPLAST

Wola Rafałowska ul. Tartaczna 25

05-320 Mrozy