Teraz rekrutuje

DECOPLAST

1 aktualna oferta pracy Działalność usługowa

 Firma Decoplast jest producentem drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych marki LAGRUS.  Początki swej działalności datuje na rok 2003. Podstawą rozpoczęcia działalności produkcyjno-handlowej była chęć stworzenia na rynku drzwi produktu, który będzie wyróżniał się przede wszystkim wysokim standardem wykonania oraz trwałością. W tym celu stworzono markę LAGRUS, dla klientów ceniących jakość wykonania i styl. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie oferty, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz dbałość o zaufanie i zadowolenie Klientów.
         Ugruntowaną  pozycję na rynku zawdzięczamy dokładności w tworzeniu oferty  oraz stosowaniu dobrych  materiałów. Marka LAGRUS łączy nowoczesne rozwiązania i ciekawe wzornictwo z tradycyjną sztuką stolarską. Nie zapominamy o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest  ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
        Ofertę firmy stanowią drzwi wewnątrzlokalowe kompletne z ościeżnicami - fornirowane i lakierowane, jedno i dwuskrzydłowe, składane  oraz suwane, a także w systemie odwróconym. 
W produkcji drzwi zastosowanie znajduje klejonka sosnowa, płyty drewnopochodne, oraz forniry naturalne (głównie dąb europejski). Do wykończenia powierzchni używamy wysokogatunkowych lakierów poliuretanowych i akrylowych. 
         W zakresie dodatkowych elementów, takich jak okucia do drzwi staramy się być na bieżąco z obowiązującymi na rynku trendami, a nawet je wyprzedzać. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami co pozwala nam utrzymać jakość użytkową produktów na wysokim poziomie, z zachowaniem nowoczesnej stylistyki. Na nasze wyroby posiadamy niezbędne aprobaty techniczne ITB.

        Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe w kolorach kryjących.
Listwy przypodłogowe wykonujemy z płyty MDF lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę elementów wykończeniowo - ozdobnych o nowe wzory, ponadto proponujemy listwy w różnych kolorach wybarwień, w zależności od upodobań klientów.

Dodatkowo w zakres produkcji firmy wchodzą również:

  • Fronty meblowe z MDF-u
  • Podstopnie lakierowane 
  • Panele pełne i perforowane (z płyt fornirowanych i laminowanych) na płytach MDF ogniotrwałych. Znajdują one zastosowanie 
    w budowie przegród i okładzin akustycznych w salach konferencyjnych, widowiskowych, wystawienniczych i w obiektach użyteczności publicznej. 

         Nasz dział produkcyjny korzysta z  nowoczesnego parku maszyn, dzięki  czemu jesteśmy w stanie realizować nasze zamówienia terminowo, nie  obniżając przy tym jakości produktu. Bazujemy na systemie informatycznym, który pozwala nam maksymalnie optymalizować proces produkcyjny.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy

1

aktualnych ofert pracy

DECOPLAST

Wola Rafałowska ul. Tartaczna 25

05-320 Mrozy