Teraz rekrutuje

Almar sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy od 51 do 250 prac. Produkcja

Firma Almar jest wiodącym producentem wyrobów z łososia.

Powstała w roku 1990 i od 30 lat dba o to, aby na stołach klientów nie zabrakło tej najwykwintniejszej w smaku ryby.

Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób i nieustannie rośniemy.

Naszym priorytetem jest rozwój i unowocześnianie nie tylko metod produkcji , ale w szczególności skupiamy się na rozwoju pracowników , bo to oni są naszą najważniejszą wartością.

 

W produkcję wkładamy serce i doświadczenie, żeby osiągnąć najwyższą jakość naszych produktów, co  zostało wielokrotnie potwierdzone otrzymanymi nagrodami i wyróżnieniami. Szeroką gamę wyrobów od roku 2002 firma eksportuje do krajów Unii Europejskiej oraz USA jak również do Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Szwajcarii.
Naszą integralną częścią strategii marketingowej jest sponsoring sportowy- zachęcamy do kibicowania wspaniałemu team-owi : AlmarSailing. Jeśli są Ci bliskie wartości ciągłego rozwoju , osiągania dobrych wyników poprzez pracę w zespole i tworzenia miejsca , w którym wszyscy będą dobrze się czuli – zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Almar sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

Almar sp. z o.o.

Kościerska 2

83-300 Kartuzy