Teraz rekrutuje

PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK

2 aktualne oferty pracy od 1 do 10 prac. Agencje zatrudnienia

PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych będących profesjonalistami w swojej branży. MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów polskich, kooperujących poza granicami naszego kraju.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK:
KPS

Bardzo głęboko się zastanawiam nad realizowanymi przez Firmę procesami w kontekście braku opinii...
Ciekaw także jestem, czy osoby, które oceniają kwalifikacje kandydatów (nie mówię o "prostych" zawodach typu tokarz, sprzątaczka) mają jakiekolwiek pojęcie na temat danych zawodów i koniecznych uzdolnieniach, cechach czy też faktycznych czynnościach i wiedzy, jaką kandydat musi posiadać, aby sprostać wymaganiom - właściwie, to mam spore wątpliwości.

2

aktualnych ofert pracy

PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK

Hierowskiego 52

40-750 Katowice