Teraz rekrutuje

GERMATEL S.C.

1 aktualna oferta pracy od 51 do 250 prac. Telekomunikacja i Informatyka
 • Początki istnienia Firmy GERMATEL to rok 2000, kiedy to podjęta została decyzja o utworzeniu firmy ściśle ukierunkowanej na telekomunikację.
  Po czasie w 2004 r największym i najnowocześniejszym operatorem była Polska Telefonia Cyfrowa – operator sieci ERA. Firma GERMATEL podpisała umowę z firmą GERMANOS, partnerem sieci ERA. Wypracowane przez lata doświadczenie, które upłynęły od tamtego okresu zmieniły małą firmę w dużą firmę o dominującej pozycji na rynku sprzętu telekomunikacyjnego i usług multimedialnych. Wielu naszych specjalistów pracuje w firmie GERMATEL od początku jej istnienia.
  Przez pierwsze lata swej działalności dzięki Naszym wspaniałym pracownikom zdobywaliśmy zaufanie naszych klientów . Profesjonalnym podejściem do klienta, miłą obsługą ,pomocnym doradztwem i solidnym serwisem.
  Wielki przełom to rok 2004 , GERMATEL poprzez swój profesjonalizm i ciągłe dążenie do polepszania swoich usług zdobył I miejsce w sprzedaży w POLSCE.
  Na początku  2007 roku w Polsce powstaje pierwszy multimedialny operator komórkowy. Firma GERMATEL nie bojąca się wyzwania podejmuje decyzję o współpracy z P4 – operatorem sieci PLAY, obecnie najnowocześniejszą siecią telefonii komórkowej w Europie Środkowej. Od marca 2007 roku pod patronatem P4 Sp. z o.o., GERMANOS buduje sieć sprzedaży produktów PLAY.
  Obecnie jesteśmy strukturą stale rozwijającą się w dwóch kanałach sprzedażowych posiadamy 40 salonów sieci Play i 30 doradców biznesowych , zachęcamy do poznania Nas oraz owocnej współpracy

Aktualne oferty pracy

1

aktualnych ofert pracy

GERMATEL S.C.

Ul. Krasińskiego 29

40-019 Katowice