Teraz rekrutuje

INVENTPOWER Sp. z o.o.

2 aktualne oferty pracy od 11 do 50 prac. Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka

 

Spółka powstała w celu zaspokajania rosnących wymagań klientów w zakresie zapewnienia ciągłości prowadzenia biznesu. Oferujemy usługi w zakresie audytów, ekspertyz, doradztwa, projektowania, dostaw, realizacji i serwisu systemów zasilana gwarantowanego oraz pozostałych elementów infrastruktury krytycznej, niezbędnej dla ciągłego funkcjonowania biznesu.

Jesteśmy liderem polskiego rynku dynamicznych systemów UPS (DRUPS - Diesel Rotary UPS, RUPS - Rotary UPS), w których baterie akumulatorów zastąpione są mechanicznym zasobnikiem energii. Nasza oferta obejmuje także statyczne zasilacze UPS używające tradycyjnych metod magazynowania energii (baterie ołowiowo-kwasowe, li-ion), zespoły prądotwórcze, systemy magazynowania energii, stabilizatory napięcia, układy korekcji współczynnika mocy (PFC), filtry aktywne itp.

Nasi partnerzy:

Hitec Power Protection (www.hitecups.com) - firma, która opracowała i od 50 lat rozwija technologię UPS dynamicznych DRUPS i RUPS tworząc tym samym najnowocześniejsze na rynku zasilacze dynamiczne DRUPS PowerPRO/ PowerKEM z elektromechanicznymi zasobnikami energii.

IEM Power Systems (www.iemps.com) - firma, która opatentowała i od 25 lat rozwija własną technologię UPS dynamicznych, Rotary UPS (RUPS) Rotabloc w szerokim zakresie mocy, umożliwiających integrację z dowolnymi, także posiadanymi już przez klienta zespołami prądotwórczymi.

BORRI (www.borri.it) - firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń energoelektronicznych dla przemysłu wydobywczego, energetyki oraz ICT. Posiada ponad 80 lat doświadczeń w systemach zasilania. Borri jest producentem statycznych zasilaczy UPS, zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i przemysłowych oraz przełączników statycznych.

CENTIEL (www.centiel.com) - szwajcarska firm projektująca i produkująca najwyższej jakości UPS-y, specjalizująca się w innowacyjnych UPS modułowych o całkowicie zdecentralizowanej architekturze które mogą współpracować zarówno z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi jak i z li-ion.

YUASA (www.yuasa.co.uk) – firma, producent akumulatorów kwasowo-ołowiowych AGM. Jeden z wiodących światowych producentów akumulatorów o uznanej renomie.

ENERSYS (www.enersys.com) –  firma jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań energii zmagazynowanej do zastosowań przemysłowych. Produkuje akumulatory rezerwowe, rozruchowe, systemy ładowania.

Industrial Power Units Group (www.ipu.co.uk) - brytyjski producent systemów do silników wysokoprężnych i gazowych, posiadający w swojej ofercie m.in. rozwiązania do filtrowania, oczyszczania i testowania paliwa.

FAAM (www.faam.com) - włoska firma założona w 1974 roku, specjalizująca się w produkcji baterii stacjonarnych m.in. typu OPzV, OPzS wykorzystywanych często w przemyśle telekomunikacyjnym i energetycznym.

ELCOS (www.elcos.net) - producent zespołów prądotwórczych bazujących na silnikach wysokoprężnych i gazowych różnych dostawców, jeden z największych wytwórców agregatów we Włoszech. 

CUMMINS (www.cummins.com) – firma o ponad 100 letniej tradycji, projektująca i produkująca najwyższej klasy zespoły prądotwórcze na bazie własnych silników, prądnic i sterowników.

 

 

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "INVENTPOWER Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

2

aktualnych ofert pracy

INVENTPOWER Sp. z o.o.

Sokołowska 57

05-806 Sokołów