SALTUS Ubezpieczenia to dwa Towarzystwa Ubezpieczeniowe: SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (ubezpieczenia majątkowe oraz osobowe) oraz SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie SA (ubezpieczenia na życie).

Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń chroniących życie i majątek "Kowalskiego", jak również ubezpieczenia dedykowane firmom i instytucjom. Jako osobną część traktujemy ubezpieczenia zdrowotne, jeden z naszych najbardziej nowatorskich produktów. Sieć placówek medycznych, w których można skorzystać z ubezpieczeń zdrowotnych SALTUS - zarówno indywidualnych, jak i grupowych to obecnie ponad 1.800 przychodni w całym kraju. 

Nasze produkty detaliczne można nabyć w sieci ponad 1.000 placówek agencyjnych oraz bezpośrednio przez telefon lub stronę www. Produkty przeznaczone dla korporacji, w tym również grupowe ubezpieczenia zdrowotne, oferowane są za pośrednictwem współpracujących z nami sieci brokerskich i multiagencyjnych. 

SALTUS Ubezpieczenia działa ściśle z pośrednikiem ubezpieczeniowym Asekuracja Sp. z o.o., dzięki czemu oferta Towarzystw może być rozszerzona o produkty, których Towarzystwa nie oferują.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "SALTUS TUW"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

2

aktualnych ofert pracy

SALTUS TUW

Władysława IV 22

81-743 Sopot