PROBUDOWA” to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie.

Spółka Probudowa.com powstała z połączenia nietuzinkowej pasji do biznesu i doświadczenia zespołu w realizacji ambitnych projektów budowlanych. Nasze inwestycje finansowane są w 100% z rodzimego kapitału. Rozwijamy się prężnie i działamy dynamicznie.

Nasze wartości

Jesteśmy organizacją opartą na wieloletnim doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy technicznej oraz czterech kluczowych wartościach: długoterminowa perspektywa, uczciwość, innowacyjność oraz bezpieczeństwo. Wszystkie te elementy tworzą solidny fundament naszej firmy oraz pozwalają nam realizować najbardziej wymagane inwestycje budowlane na najwyższym poziomie.

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik Bazy Sprzętowej

    "PROBUDOWA" sp. z o.o.   Kostomłoty    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko
    7 dni
    Zakres obowiązków: obsługa bazy sprzętowej (przyjęcia, wydania, nadzór nad sprzętem, drobne naprawy, magazynowanie) - docelowo wynajem sprzętów i urządzeń; prace związane z obsługą zapleczy budów; prowadzenie inwentaryzacji na budowach (maszyny, urządzenia, pojazdy - weryfikacja...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

1

"PROBUDOWA" sp. z o.o.

ul. Strzegomska 142A

54-429 Wrocław