CarGO! Działające też pod szyldem PrzyczepyHobby to warta zaufania jednostka gospodarcza, która od 2009 roiku specjalizuje się w sprzedaży, serwisie oraz wynajmie kamperów tudzież przyczep kempingowych. Wyróżnia nas znacząca propozycja, możliwości, niskie ceny oraz interesujące warunki wynajmu. Wiemy, iż nie każdy chce lub ewentualnie może kupić własną przyczepę kempingową, wobec tego znając temat oraz pasjonujący się tematem, staramy się pomagać Konsumentom, proponując im bogaty wachlarz rozmaitego typu przyczep - do sprzedaży lub wynajmu na oznaczony czas.

Aktualne oferty pracy

Firma CarGO! Pomorze Sp. z o.o. Sp. k. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Kobylnica, k. Słupska    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Dostarczanie zamówionych towarów do klientów; Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta; Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów; Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż części oraz innych produktów; Analiza i rozpoznawanie potrzeb klientów;
  • Mechanik

    Emtor Spółka z o.o.   Słupsk    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Główne zadania na stanowisku: Naprawy mechaniczne zawieszeń, hamulców, masztów oraz układów hydraulicznych wózków widłowych; Wymagania: Zdolności manualne; Zdyscyplinowanie; Chęć do pracy i nauki;
  • Mechanik

    Emtor Spółka z o.o.   Gdańsk    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących napraw urządzeń; Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy; Prowadzenie dokumentacji wykonanych napraw; Wymagania: Znajomość mechaniki / elektromechaniki;
  • Specjalista ds. Zakupu Pojazdów

    AAA AUTO   Gdańsk, al. Grunwaldzka 256    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Twój zakres obowiązków Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem; Wycena samochodu używanego zgodnie z polityką firmy; Przedstawienie oferty odkupu samochodu osobom indywidualnym; Negocjowanie ceny odkupu; Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu;

CarGO! Pomorze Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Inwalidów Wojennych 1

84-200 Wejherowo