Granlan sp. z o.o. jest importerem, eksporterem i dystrybutorem serów oraz produktów nabiałowych działającym na rynku od ponad 20 lat (wcześniej działaliśmy pod nazwą Jagr-Plus).

W biznesie kierujemy się lojalnością i elastycznością, która buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa w kontaktach handlowych.
Systematycznie pracujemy nad własnym rozwojem dostosowując się do zmieniających się standardów.

Zdobyte przez nas doświadczenie i kontakty procentują stale poszerzająca się ofertą handlową oraz liczbą zadowolonych klientów, wśród których są: hurtownie, tradycyjne sklepy, jak i sieci handlowe oraz firmy działające w segmencie produkcji i gastronomii.

Z pomocą vansellerów obsługujemy dostawy bezpośrednie na terenie pomorza.

Dysponujemy wyspecjalizowanym magazynem chłodniczym wysokiego składowania, rozładunek i załadunek odbywa się z zachowaniem łańcucha chłodniczego. Mamy wdrożony system HACCP.
Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam dostarczanie zamówień na terenie całego kraju w 48 godzin.

Aktualne oferty pracy

  • Przedstawiciel handlowy - Vanseller

    GRANLAN SP. Z O.O.   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Opis stanowiska, obowiązki: Obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż produktów spożywczych na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze; Sprzedaż produktów bezpośrednio z samochodu; Dbałość o dobre relacje z klientami; Raportowanie...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

GRANLAN sp. z o.o.

Ul. Chwaszczyńska 200 B

81-571 Gdynia