Aktualne oferty pracy

Firma Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Lekarz Ortodonta

    Medicover Stomatologia   Sosnowiec, ul. Małachowskiego ​1a    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  pełny etat / część etatu
    3 godz.
    Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: posiadających prawo wykonywania zawodu, doświadczeniem w leczeniu aparatami stałymi, ruchomymi i/lub Invisalign®
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Medicover Stomatologia   Sosnowiec, ul. Małachowskiego 1a    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    24 godz.
    Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Technik Farmaceutyczny

    Apteka Dr.Max   Sosnowiec, ul. Żytnia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: przestrzeganie najwyższych standardów obsługi pacjenta; prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept; przyjmowanie i kontrola ilości towaru, wprowadzanego na teren apteki; monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny / Technik Analityki Medycznej / Opiekun Medyczny

    Synevo Sp. z o.o.   Sosnowiec    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie
    1 dni
    Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań; Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań; Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań; Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi Pacjentów.
  • Lekarz Protetyk

    Medicover Stomatologia   Sosnowiec, ul. Małachowskiego ​1a​    praca stacjonarna
    3 dni
    Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: posiadających prawo wykonywania zawodu, z doświadczeniem w uzupełnieniach protetycznych ruchomych i stałych, czyli inlay/onlay, licówki, korony, w tym także uzupełnienia na implantach.
  • Clinical Research Associate

    Comac Medical   Katowice    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    What is expected to be done? Conducts feasibility studies and site qualification visits; Develops and ensures a strong site relationship through all phases of the trial; Gains in-depth understanding of the study protocol and related procedures; Prepares study documentation eg draft protocols, draft...
  • Comac Medical
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    What is expected to be done? Support all types of feasibility inquiries at the respective site; Assist the site team with regards to subject pre-selection and recruitment; Help the site team in subjects' visits planning and preparation; Organize various source of documentation; Complete Case Report...

    3 godz.

    Medicover Stomatologia   Bielsko-Biała, al. Armii Krajowej 193​    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert
    3 godz.
    Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: posiadających prawo wykonywania zawodu, doświadczeniem w leczeniu aparatami stałymi, ruchomymi i/lub Invisalign®.

    Medicover Stomatologia   Bielsko-Biała, ul. Teodora Tomasza Jeża 8    praca stacjonarna
    3 godz.

Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu

Plac Medyków 1

41-200 Sosnowiec