Teraz rekrutuje

Vetra Sp. z o.o.

2 aktualne oferty pracy od 11 do 50 prac. Budownictwo

Firma Vetra Sp. z o.o. jest firmą z Gdańska, której działalność skupia się w trzech obszarach energetyki kolejowej. Są nimi:

• Energetyka trakcyjna.

• Energetyka nietrakcyjna.

• Budownictwo i usługi dla kolei.

   Pomimo młodego wieku, możemy wykazać się doświadczeniem i wiedzą – elementami niezbędnymi do wykonywania zleceń w wyżej wymienionych branżach. Regularnie rozwijamy obszary działalności, ale też podnosimy kwalifikacje pracowników i doskonalimy umiejętności. Dokładamy starań, by wszelkie prace realizować na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem są zdobyte referencje od dotychczasowych zleceniodawców.

Co nas wyróżnia?

   W codziennej pracy stawiamy na wysoką jakość usług, którą uzyskujemy nie tylko dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników, ale też nowoczesnym technologiom. Doskonale wiemy, jak ważne jest dopasowanie usług związanych z wykonaniem energetyki kolejowej do potrzeb i oczekiwań Klientów. Stąd też zapewniamy indywidualne podejście i dostosowanie się do potrzeb Klientów.

Misją przedsiębiorstwa jest:

   Tworzyć dla ludzi i biznesu bezpieczne, optymalne i odpowiedzialne ekologicznie rozwiązania w energetyce i budownictwie.

   Jeśli jesteś zainteresowany ofertą i poszukujesz firmy, która wykonuje kompleksowe usługi związane z budownictwem na kolei – zapraszamy. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania, ale też przygotujemy indywidualną ofertę współpracy.

   Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, ale też chętnie podejmujemy się wymagających zleceń.

Aktualne oferty pracy

Dodaj opinię o "Vetra Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

2

aktualnych ofert pracy

Vetra Sp. z o.o.

Astronomów 5

80-178 Gdańsk