CNC-Ultrasonic.pl

Działalność usługowa

Na rynku działamy nieprzerwanie z powodzeniem od 13 lat, dostarczając urządzenia przemysłowe oraz do użytku prywatnego do tysięcy klientów w Polsce i w Europie miesięcznie.

 

Bazując na długoletnich obserwacjach rynku, ciągłym ulepszaniu procesów wewnętrznych, doskonaleniu naszej załogi , jak również niezliczonej ilości przyjacielskich kontaktów biznesowych z naszymi klientami wypracowaliśmy skuteczny system komunikacji oparty na 3 głównych filarach:

- indywidualne doradztwo

- ekspresowe konsultacje techniczne

- wymiana doświadczeń i zbieranie opinii

 

Do naszych klientów podchodzimy tak, jakby byli naszymi gośćmi w domu, traktujemy ich z należytą troską, sympatią oraz szacunkiem, by po zakupie w naszym sklepie byli przekonani o słuszności swojego wyboru.

Kupując u nas, są Państwo objęci ochroną gwarancyjną -  pomagamy, rozwiązujemy problemy, rozmawiamy i dbamy, by praca z naszymi urządzeniami była jak najbardziej intuicyjna.
 

Posiadamy własny serwis gwarancyjny, nie wysyłamy urządzeń, które wymagają naprawy, do pośredników, co trwa niekiedy miesiącami.

U Nas mają Państwo pewność, że w razie problemów urządzenie zostanie naprawione niezwłocznie po dostarczeniu do naszego magazynu.

Oferujemy gwarancję 24 miesiące na większość urządzeń dla osób fizycznych, jak i dla firm, bo jesteśmy przekonani o jakości naszych urządzeń i nie mamy nic do ukrycia w odróżnieniu do konkurencji.

Ponadto posiadamy zaplecze części zamiennych, które na bieżąco uzupełniamy.

Wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami w stosunku do oferowanej jakości, dlatego zaufało nam już tak wiele osób i firm.

 

Wy, drodzy Państwo tworzycie w równym stopniu tę firmę, Wasze zdanie ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego z każdym rokiem stajemy się jeszcze lepsi i jeszcze bardziej zmotywowani do wytężonej pracy.

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu w stosunki biznesowe budujemy mocną więź z naszymi klientami, co przekłada się na zadowolenie i naszą dumę z możliwości współpracy.

Aktualne oferty pracy

Firma CNC-Ultrasonic.pl nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "CNC-Ultrasonic.pl"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

CNC-Ultrasonic.pl

Radomska 107

26-630 Jedlnia Letnisko