„Primus” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna Bożena Urban

Właścicielem Przychodni Primus jest lek. stom. Bożena Karolina Urban specjalista stomatologii ogólnej I stopnia oraz periodontologii II stopnia. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego, Polskiego Towarzystwa Badania Bólu oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

W ciągu ponad 25-letniego doświadczenia stworzyliśmy zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów.

Jesteśmy Ośrodkiem Leczenia Paradontozy i Chorób Błon Śluzowych.

Jako jedni z nielicznych posiadamy ministerialną akredytację do prowadzenia specjalizacji w zakresie periodontologii.

Adres strony internetowej: http://www.urbanprimus.pl

Aktualne oferty pracy

Firma PRIMUS PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Magister Farmacji

    Cosmedica   Konin, Paderewskiego 8    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: Posiadasz wykształcenie wyższe farmaceutyczne; Pomaganie Ludziom jest dla Ciebie na pierwszym miejscu Jesteś odpowiedzialny, uczciwy oraz zaangażowany; Jakich osób szukamy? Empatycznych oraz otwartych na kontakt z Pacjentem Zaangażowanych, dokładnych i...

    Apteka Dr.Max   Konin, ul. Spółdzielców    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych; prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru; monitorowanie stanów w magazynie aptecznym;
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych, pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym

    Szpital Specjalistyczny w Pile   Piła    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Wykształcenie co najmniej średnie medyczne na kierunku pielęgniarstwo, Aktualne prawo wykonywania zawodu, Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista, Dobra organizacja pracy własnej, Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.
  • Lekarz Psychiatra

    Szpital Specjalistyczny w Pile   Piła    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna
    ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji psychiatrycznych, zapewnienie wysokich standardów obsługi Pacjenta, przestrzeganie obowiązujących procedur.
  • Lekarz Specjalista

    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa / pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Realizacja usług medycznych, Zapewnienie wysokich standardów obsługi Pacjenta, Przestrzeganie procedur.
  • Technik RTG

    Medicover Stomatologia   Poznań, ul. Matyi 8    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  część etatu
    2 godz.
    Do Twoich zadań należeć będzie: wykonywanie zdjęć stomatologicznych: punktowe RTG, pantomogram, cefalometryczne, nadzorowanie obiegu dokumentacji medycznej, archiwizacja zdjęć i wydawanie ich pacjentom, przygotowywanie stanowiska pracy, przygotowanie pacjenta do badania.
  • Lekarz Urolog

    Medicover Sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    20 godz.
    Twoje zadania: opieka nad Pacjentem; dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera;
  • Lekarz Ginekolog

    20 godz.
    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Twoje zadania: opieka nad Pacjentem; dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce;
  • Referent ds Płac

    Szpital Specjalistyczny w Pile   Piła    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę / zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    21 godz.
    obsługa płacowa pracowników i zleceniobiorców w tym m.in. terminowe naliczanie i wypłacanie wynagrodzeń oraz pochodnych, prawidłowe naliczanie należnych składek na ubezpieczenia społeczne, obliczanie zasiłków w tym ustalanie podstaw zasiłkowych, biegła obsługa komputera, obsługa...
  • Lekarz - Specjalista z zakresu chirurgii (chirurgia naczyniowa i onkologiczna)

    21 godz.
Zobacz archiwalne oferty pracy

PRIMUS PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

ul. Margaretkowa 1/6-S, 62-510 Konin

62-510 Konin