INWESTPROJEKT-DŹWIG sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie został powołany do życia dla zabezpieczenia potrzeb wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej w zakresie korzystania z urządzeń dźwigowych (wind, platform, schodów ruchomych itp.), hydroforowych, domofonowych oraz prowadzenia całodobowej kompleksowej obsługi technicznej tych urządzeń.

Zatrudniamy ok. 70 pracowników posiadających wymagane uprawnienia, wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie konserwacji, dostaw, modernizacji i montażów w/w urządzeń. Posiadamy zaplecze techniczne w postaci bazy magazynowo–warsztatowo–biurowej o powierzchni użytkowej około 1000 m2 oraz flotę 20 samochodów. Nadrzędnym celem przyświecającym naszym działaniom jest zadowolenie Klienta przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, a co za tym idzie wykorzystywaniu wyłącznie komponentów i materiałów najwyższej jakości- renomowanych producentów polskich i światowych. Uzyskaliśmy certyfikat stosowania systemu zarządzania jakością zgodny z wymogami ISO 9001:2008 oraz certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego.

Opinię jaką cieszy się nasza spółka odzwierciedlają rozliczne referencje wystawiane zarówno przez inwestorów, jak i generalnych wykonawców. W celu zapewnienia prawidłowego nadzoru nad działalnością spółek specjalistycznych średniej wielkości – takich jak nasza – niezbędne jest nadanie im odpowiedniej struktury organizacyjno-funkcjonalnej:

Organizacyjnie naszą firmę tworzą trzy wydziały: Zakład Dźwigowy (konserwacja i naprawy urządzeń dźwigowych, całodobowe pogotowie dźwigowe), Zakład Montażowy (dostawy, montaże nowych urządzeń dźwigowych oraz modernizacje), Zakład Instalacyjny (konserwacje i naprawy hydroforni oraz innych instalacji, całodobowe pogotowie techniczne, dostawy i montaże) Struktura funkcjonalna naszej spółki to wyspecjalizowane służby: dyspozytorskie całodobowa łączność z dyspozytorami pogotowia dźwigowego i instalacyjnego. konserwacyjne zlokalizowane bezpośrednio w terenie, wyposażone w środki łączności i odpowiedni sprzęt techniczny zaopatrzeniowe magazyn główny oraz magazyny pomocnicze zlokalizowane w miejscu siedziby ekip całodobowego pogotowia technicznego całodobowe pogotowie techniczne pełnione jest przez pary uprawnionych dyżurnych konserwatorów mających do dyspozycji samochody. transportowe flota 20 samochodów.

Obecnie konserwujemy ponad 1300 urządzeń dźwigowych zlokalizowanych na terenie Lublina, Warszawy, Puław, Zamościa, Chełma i okolic znajdujących się w zasobach wspólnot mieszkaniowych, w obiektach użyteczności publicznej, takich jak: szpitale, banki, ministerstwa i in. urzędy, galerie handlowe, w obiektach wojskowych, uczelniach, zakładach przemysłowych. Stale wykonujemy zamówienia na nowe dźwigi, platformy, schody ruchome i inne urządzenia dźwigowe. W analizie kosztów konserwacji opieramy się na priorytecie spełnienia wymogów przepisów Urzędu Dozoru Technicznego, które określają czasokres przeglądów min. raz na 30 dni i zakres tych przeglądów. Jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie naszych Klientów dostarczając i wykonując montaż wszelkich dostępnych na światowym rynku dźwigów (np. elektryczne cierne, hydrauliczne, elektryczne bez maszynowni).

Zapewniamy ich fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie oceny stanu urządzeń na podstawie normy PN-EN 81-80:2004 ; rozpoznawanie zagrożeń i określenie działań korygujących dla poprawy bezpieczeństwa istniejących dźwigów. Należy pod tą definicją rozumieć planowe i racjonalne przeprowadzanie remontów i modernizacji dźwigów oraz montaży nowych dźwigów, przy zastosowaniu materiałów i urządzeń najwyższej jakości. Jesteśmy Firmą, której ambicją jest jak najbliższa współpraca z Klientem i będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie z Państwa strony. Mamy nadzieję, iż oferta naszej Firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem i zaowocuje nawiązaniem wzajemnej współpracy.

Aktualne oferty pracy

Firma Inwestprojekt-Dźwig Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Elektryk / Elektromonter

    ProPoint S.A.   lubelskie    praca mobilna
    pracownik fizyczny
    3 dni
    Opis stanowiska montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych, analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, prace ślusarskie i...
  • Inżynier procesu

    FORTACO JL Sp. z o.o.   Janów Lubelski    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zadania i obowiązki: Twój obszar obowiązków obejmuje następujące zadania: Projektowanie i uruchamianie procesu wytwarzania struktur spawanych zgodnie z Lean Manufacturing, Inicjowanie, opracowywanie i realizacja projektów optymalizujących procesy produkcyjne, Tworzenie oraz usprawnianie...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Inwestprojekt-Dźwig Sp. z o.o.

Kleeberga 12 A

20-243 Lublin