Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Account Director

ASM Group
mazowieckie
praca stacjonarna
4798 dni temu

Firma ASM GROUP specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług. W strukturach ASM GROUP znajdują się także Partner Asm, Call2Action, GreyMatters, MDC oraz Gruppo Trade Service.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku  zajmować się będzie budowaniem partnerskich relacji firmy z jej Klientami, a także prowadzeniem i nadzorem projektów dla wszystkich Klientów firmy.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w ramach przetargów
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami
  • Nadzór nad przygotowaniem, negocjowaniem i zawieraniem umów
  • Negocjowanie i kontrola budżetów
  • Identyfikowanie potrzeb Klienta poprzez dogłębne poznanie jego strategii marketingowej
  • Gromadzenie wszelkiego rodzaju danych niezbędnych dla prowadzonego projektu
  • Przekazywanie informacji o zaawansowaniu prac nad projektem zarówno przełożonym,  jak i Klientowi
  • Właściwe i innowacyjne wykonanie prac we wskazanych obszarach działalności firmy
  • Odpowiedzialność za rentowność i budowanie zespołu

Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Account  Manager w  agencji marketingowej lub dziale strategii
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomia, marketing)
  • Wysokie umiejętności analityczne, prezentacyjne i negocjacyjne (zarządzanie projektami i budżetami)
  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych u Klientów strategicznych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętności planowania  i wyróżniania priorytetów
  • Nastawienie na rezultat i osiąganie zamierzonych celów (terminowość zadań)
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Kreatywność
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Własna działalność gospodarcza  lub chęć do jej założenia
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz  możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę dla wielu renomowanych klientów rynku FMCG
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialną pracę w młodym i  dynamicznym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy