Accounting And Reporting Specialist

Calan Human Capital Sp. Z o.o.

Małopolskie

34 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą consultingową, specjalizująca się w profesjonalnych usługach z  zakresu podatków, księgowości, payrollu, IT, doradztwa personalnego oraz biznesowego. Naszymi klientami są głównie międzynarodowe firmy z różnych branż, zwracające się do nas z  uwagi na wysoki standard świadczonych usług.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACA ZDALNA

Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa księgowa naszych Klientów.
  • Sporządzanie raportów zarządczych.
  • Badanie i raportowanie istotnych odchyleń.
  • Samodzielne prowadzenie ksiąg.
  • Analizowanie kont bilansowych i wynikowych.
  • Sporządzanie comiesięcznych bilansów oraz rocznych sprawozdań finansowych.
  • Sporządzanie deklaracji CIT i VAT.
  • Sporządzanie cash flow.
  • Obsługa audytu.
  • Usprawnianie procesów.
  • Proponowanie nowych rozwiązań.
  • Koordynowanie pracy osób mniej doświadczonych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w firmie outsourcingowej będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word).
  • Wykształcenie ekonomiczne (np. rachunkowość, finanse)
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność.
  • Posiadanie certyfikatów CFA oraz CPA będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Możliwość podjęcia pracy zdalnej 100%.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju.
Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości