Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator IT

UNI-COM.pl Marcin Kłosiński

Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2423700, z dnia 2019-04-30

UNI-COM.pl specjalizuje się w świadczeniu usług informatycznych dla mikro, małych i średnich firm. Z naszych usług korzysta wiele firm z sektora komercyjnego jak również publicznego.

Miejsce pracy: mazowieckie / Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • zarządzanie infrastrukturą sieciową, w szczególności:
  • konfiguracja urządzeń sieciowych,
  • bieżące utrzymanie i monitoring,
  • wdrażanie nowych rozwiązań,
  • rozbudowa infrastruktury sprzętowej,
  • serwis i helpdesk,
  • zarządzanie bezpieczeństwem sieci,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji,
  • udział w procesie projektowania nowych rozwiązań IT.

Wymagania

  • DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU!
  • umiejętność logicznej analizy problemów z obszaru IT i sprawnego ich rozwiązywania,
  • doświadczenie z zakresu administracji urządzeniami,
  • doświadczenie w obszarze administracji infrastrukturą IT,
  • bardzo dobra znajomość zasad działania popularnych protokołów sieciowych,
  • znajomość środowiska HYPER-V, VMWare+ storage Synolgy
  • znajomość środowiska mieszanego Windows serwer 2012R2 - 2019
  • umiejętność zarządzania usługami: kontroler domeny, tunele VPN , WSUS,File Server, GPO, DNS, DHCP, IIS, Hyper-V, Cluster,Storage Server, ActiveDirectory i polisy GPO,
  • znajomość systemów Linux (jako dodatkowy atut).

Oferujemy

  • możliwość nabycia cennych umiejętności i wiedzy technicznej,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole.

Poznaj stanowisko: Administrator IT

Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...
Administrator IT Praca Administrator IT

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (692)
Wałbrzych (67)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (882)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2151)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)