Administrator Serwisu

Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

Lublin

4 dni temu

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 lat jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR®- najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie.Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur –dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Polsce, Rumunii i Algierii.

W Polsce jesteśmy liderem rynku.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie do działu Serwisu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe benefity
Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie danych do systemu, kontrola oraz zamykanie zleceń w systemie
  • Odpowiedzialność za cały proces fakturowania serwisu w oddziale
  • Monitorowanie wskaźników serwisu we współpracy z działem operacyjnym
  • Kontrola stanu i wyposażania przyjmowanych i wydawanych maszyn oraz zarządzanie dokumentacją z tym związaną
  • Obsługa klientów biura regionalnego, sprzedaż części zamiennych
  • Segregowanie i archiwizacja dokumentacji serwisowej
  • Prowadzenie ewidencji utylizacji odpadów niebezpiecznych
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność nawiązania kontaktu i współpracy z działami wewnętrznymi firmy
  • Podstawy języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Office 365
  • Zaangażowanie i entuzjazm w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”. Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Poznaj

Wyłączny dystrybutor maszyn budowlanych CATERPILLAR w Polsce.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych