Administrator Sieci

HR Support

Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Kołbiel, Garwolin, Łochów

15 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, dostawcy usług telekomunikacyjnych, który oferuje globalne rozwiązania satelitarne, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Kołbiel, Garwolin, Łochów
OBOWIĄZKI:
  • zarządzanie i administrowanie bieżącym funkcjonowaniem sieci LAN/WAN/WiFi
  • konfiguracja sieci oraz urządzeń sieciowych (optymalizacja rozwiązań IT)
  • bieżąca obsługa dostępu do sieci Internet oraz systemu antywirusowego firmy
  • nadzór nad serwerami, routerami, terminalami, komputerami osobistymi
  • udzielanie porad technicznych użytkownikom sieci (wyszukiwanie i diagnozowanie problemów)
  • współpraca z producentami oprogramowania i firmami serwisującymi urządzenia
WYMAGANIA:
  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość sieci opartych na Windows i Linux
  • znajomości zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN oraz Wi-Fi, a także  zakresu bezpieczeństwa sieci
  • znajomości urządzeń Cisco
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • niekaralności oraz prawo jazdy kat. B
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • zagraniczne szkolenia rozwojowe i produktowe
  • prywatna opieka medyczna

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci
Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Praca Administrator Sieci