Zobacz więcej ofert pracy

Agent Celny

KRYSTIAN HENZEL Sp. z o.o. spółka komandytowa
wielkopolskie, Biskupice Wielkopolskie, Poznań
praca stacjonarna
1286 dni temu

Ogłoszenie numer: 3830673, z dnia 2020-11-04

Firma KRYSTIAN HENZEL Sp. z o.o. spółka komandytowa, lider wśród przewoźników specjalizujący się w przewozie ładunków cało-pojazdowych oraz drobnicowych na terenie UE oraz Wielkiej Brytanii.

Agent Celny

Miejsce pracy: wielkopolskie, Biskupice Wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych, w tym uproszczonych
  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentów celnych oraz zadbanie o ich terminowe zgłoszenie organom celnym
  • Współpraca z Urzędem Celnym oraz innymi organami administracji państwowej

Wymagania

  • Uprawnienia agenta celnego (aktualny wpis na listę agentów celnych)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku agenta celnego
  • Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z prawem celnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego – mile widziana

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie doświadczonych współpracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wynagrodzenie

Od 9000 do 10000 PLN