Zobacz więcej ofert pracy

Agent Nieruchomości

Pośrednictwo Obrotu Nieruchomościami Krymar Daniel Mikołajski
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4918 dni temu

Ogłoszenie numer: 128146, z dnia 2010-12-29

Dzięki zaufaniu Klientów działamy na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 1985 roku. Determinuje Nas to do zapewnienia Naszym Klientom usług na jak najwyższym poziomie. W ramach współpracy zapewniamy Klientom pośrednictwo przy transakcjach sprzedaży, kupna, wynajmu, zamiany, dzierżawy wszelkiego rodzaju nieruchomości, w tym między innymi mieszkań, domów, lokali, działek, obiektów komercyjnych w Bydgoszczy i okolicach. Obsługujemy transakcje wszelakiego typu - sprawy spadkowe, darowizny, służebności, mieszkania zadłużone, również lokatorskie, egzekucje komornicze. Dla wygody Naszych Klinetów zapraszamy do siedziby Naszego Biura w Centrum, przy ul.Augusta Cieszkowskiego 5/8 oraz w Fordonie, przy ul. Pelplińskiej 11. SPRAWDŹ JAK PRACUJE SIĘ U NAS!!!

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Twoimi obowiązkami będą:

  • pozyskiwanie i prezentacja nieruchomości
  • aktywna obsługa klientów Firmy
  • skuteczne przeprowadzanie transakcji
  • ocena stanu prawnego nieruchomości
  • monitorowanie rynku nieruchomości

Wymagania

  • komunikatywność
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy
  • pozytywne nastawienie do życia
  • własny samochód

Oferujemy

  • pracę w stabilnej Firmie, działającej na rynku nieruchomości od 30 lat!!!
  • ponadprzeciętne zarobki uzależnione od efektów pracy!
  • efektywny marketing Biura i jego ofert
  • elastyczne zatrudnienie (umowę o pracę lub inną)
  • szkolenia zawodowe
  • służbowy laptop
  • dodatek paliwowy
  • aparat cyfrowy
  • niezwykle przyjazną atmosferę w pracy