Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Agent Ubezpieczeń Szkolnych i Grupowych

Centrum Polis Sp. z o.o.

Opolskie

37 dni temu

Ogłoszenie numer: 2310363, z dnia 2019-03-14

Centrum Polis Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową specjalizująca się w ubezpieczeniowych programach branżowych. Naszym współpracownikom  oferujemy również możliwość sprzedaży ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, rolnych oraz firm w ponad 20 towarzystwach ubezpieczeniowych.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy na terenie całej Polski osób gotowych na współpracę w zakresie sprzedaży ubezpieczeń.

Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą jak i poszukujących dodatkowego źródła dochodu.

Osoba współpracująca z nami odpowiedzialna będzie za:

  • sprzedaż ubezpieczeń grupowych
  • sprzedaż ubezpieczeń NNW szkolnych
  • kontakt z pozyskanymi klientami i ich bieżąca obsługa

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • niekaralność
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otworzenia
  • mobilność
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • szkolenia
  • możliwość zdobycia nowego zawodu
  • możliwość dodatkowej pracy zarobkowej
  • współpracę w miłym dynamicznie rozwijającym się zespole

Wynagrodzenie

Od 1000 do 1500 PLN

Poznaj stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...
Agent Ubezpieczeniowy Praca Agent Ubezpieczeniowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (788)
Wałbrzych (46)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (951)
Tarnów (87)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2240)
Radom (172)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (72)