Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik sklepu Inmedio

    Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.   Kędzierzyn-Koźle    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Twój zakres obowiązków Prowadzenie i zarządzanie sklepem Relay (art. spożywcze, alkohol, prasa, akcesoria) Realizacja sprzedaży w sklepie; Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta; Budowanie i zarządzanie Zespołem;
  • Ajent

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kędzierzyn-Koźle    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie sklepem (żywność, alkohol, prasa, dodatki), Sprzedawanie produktów, Profesjonalna obsługa klientów, Prowadzenie zespołu.
Zobacz więcej ofert pracy

Ajent

Żabka Polska S.A.
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kwidzyn, Rumia, Starogard Gdański
praca stacjonarna
3756 dni temu

Jesteśmy nowoczesną firmą rozwijającą ogólnopolską sieć sklepów Żabka i Freshmarket.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ajent

Miejsce prowadzenia sklepu: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kwidzyn, Rumia, Starogard Gdański

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie działalności handlowej w sklepie Żabka

Oczekujemy:
  • Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • Motywacji do pracy,
  • Umiejętności kierowania zespołem pracowników,
  • Zdolności radzenia sobie w nietypowych sytuacjach,
  • Umiejętności efektywnej komunikacji,
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • Doświadczenie w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Rozpoznawalną markę, sprawdzone rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem,
  • Szkolenie przygotowujące do realizacji powierzonych zadań,
  • Wynagrodzenie, zależne od zaangażowania i wyników pracy,
  • Wyposażony sklep w atrakcyjnej lokalizacji,
  • Wsparcie i doradztwo w zakresie uruchomienia i prowadzenia sklepu, a także dostawy towaru,
  • Wsparcie marketingowe,
  • Pakiet działań promocyjnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”