Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Alpinista przemysłowy, pracownik wysokościowy, monter regałów wysokiego składowania

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

Pomorskie

95 dni temu

Ogłoszenie numer: 1963694, z dnia 2018-08-10

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi.

Wymagania

  • uprawnienia do pracy na wysokości;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość rysunku technicznego (mile widziana);
  • wysoka motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • poszukujemy osób z całej Polski;

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B;
  • uprawnienia na platformy nożycowe, wózki widłowe;
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności (7 500 zł - 8 500 zł miesięcznie);
  • zakwaterowanie;
  • ekwiwalent pieniężny;
  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia;

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter