Alpinista przemysłowy (OTDL, IRATA)

DAAS Sp. z o.o.

Małopolskie

109 dni temu

Firma DAAS Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetonowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac, również na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:
  • prace malarskie oraz mycie/czyszczenie konstrukcji stalowych wykonywane technikami dostępu linowego,
  • dbanie o dobry stan powierzonego sprzętu i narzędzi,
  • wykonywanie poleceń przełożonego oraz postępowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracach w dostępie linowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów,
  • uprawnienia do pracy linowej
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • możliwość nawiązania współpracy ciągłej;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • transport i zakwaterowanie dla pracowników z odległych miejscowości
Każdy przesłany dokument aplikacyjny powinien zawierać klauzulę w języku polskim o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

W procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Poznaj stanowisko: Malarz Budowlany
Malarz, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem pracy malarskich w różnego rodzaju lokalach. Mogą to być mieszkania, pomieszczenia biurowe, magazyny czy sklepy. Niekiedy wykonuje też prace na zewnątrz np. przy malowaniu elewacji czy innych elementów zewnętrznych budynków lub wokół nich (płoty, ogrodzenia itp.). Oprócz samego malowania wykonuje także „okołomalarskie” ...
Praca Malarz Budowlany