Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk biznesowy SAP FICO

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Praca zdalna

94 dni temu

praca zdalna

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Odpowiedzialność za wdrażanie projektów FICO oraz usprawnienia procesów biznesowych
  • Wsparcie i testowanie globalnych zmian SAP, które maja wpływ na procesy FICO
  • Uczestniczenie, jako aktywny członek zespołu Klienta w specjalnych projektach takich jak aktualizacje SAP’owe, lub optymalizacja procesów SAP FICO
  • Analizowanie i ocenianie wymagań dla rozwiązań systemowych, które usprawniają procesy biznesowe i zwiększają produktywność
  • Współpraca z zagranicznymi zespołami zlokalizowanymi na całym świecie
  • Bliska współpraca z usługami biznesowymi
WYMAGANIA
  • Min. 4 lata doświadczenia w module SAP FICO
  • Bardzo dobre doświadczenie w Implemetnation Configuration Tool (IMG)
  • Bardzo dobre doświadczenie w projektowaniu, konfiguracji i praktycznej wiedzy w zakresie Revenue Recognition, Product Costing oraz COPA
  • Wiedza na temat konfiguracji FICO z integracją z modułami SD oraz MM
  • Dobra znajomość procesów OTC (order-to-cash) oraz PTP (procure-to-pay)
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, jak i dbałość o szczegóły
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Konsultant SAP

Konsultant SAP odpowiada za obsługę zgłoszeń serwisowych w zakresie modułów HR, SD, MM, PP. Wspiera również testowanie oraz kontrolę jakości aplikacji w modułach SAP. Konsultant SAP musi legitymować się kilkuletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Konsultant SAP musi posiadać doświadczenie w obsłudze konkretnego modułu: HR, SD, MM, PP. Bardzo ważne są również umiejętności ...
Konsultant SAP Praca Konsultant SAP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (674)
Wałbrzych (41)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (114)
Toruń (72)
Lubelskie:
Lublin (94)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (684)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1479)
Radom (54)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (107)
Nysa (6)