Analityk Danych Terenowych FOTO / LiDAR

Vimap Sp. z o.o.

Pomorskie

6 dni temu

Firma Vimap Sp. z o.o.

zajmuje się pozyskiwaniem danych GIS przy użyciu lotniczej oraz naziemnej technologii mobilnego mapowania 3D.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska (wszystkie województwa), Europa - praca terenowa

Obowiązki:

  • weryfikacja danych z nalotów fotogrametrycznych,
  • wsparcie logistyczno-techniczne projektów fotogrametrycznych,
  • współpraca z zespołem terenowym oraz przełożonymi,
  • pomiary kontrolne z wykorzystaniem GPS/RTK,
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy.
Wymagania:
  • dobra znajomość obsługi komputera PC,
  • znajomość oprogramowania GIS (QGiS, ESRI lub pokrewne),
  • wykształcenie techniczne (mile widziana geodezja, geoinformatyka, fotogrametria lub pokrewne),
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność - praca wyjazdowa na terenie Polski i Europy,
  • prawo jazdy kat. B. oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów do 3,5 t.,
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Mile widziane:
  • zainteresowanie fotografią i/lub lotnictwem,
  • praktyczna znajomość podstawowych technik pomiarowych GPS/RTK,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • kreatywność i pomysłowość,
  • doświadczenie w pracy opierającej się na realizacji zadań poza siedzibą pracodawcy.
Oferujemy:
  • bezpłatne szkolenia wdrażające do pracy na w/w stanowisku,
  • zdobycie nowego doświadczenia oraz podniesienie kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej w dalszej perspektywie współpracy.

Osoby spełniające powyższe wymagania oraz zainteresowane niniejszą ofertą proszone są o przesłanie kompletu dokumentów (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli zgody:

Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Vimap Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Dworcowa 3 moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do cofnięcia zgody, wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie dla celów przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli zgody:

Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Vimap Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Dworcowa 3 moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do cofnięcia zgody, wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest Vimap Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-413) ul. Dworcowa 3.Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest Vimap Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-413) ul. Dworcowa 3.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz cofnąć zgodę powyższe zgody, kontaktując się z nami pod adresem: info(at)vimap.pl

Poznaj

Badacz danych (data scientist) to dosyć młody zawód. Pojawił się na rynku dopiero w ostatnich latach i z roku na rok odgrywa na nim coraz większą rolę. Zajmuje się poszukiwaniem, monitorowaniem, pozyskiwaniem i segmentowaniem cyfrowych informacji pochodzących z witryn internetowych. Następnie przystępuje do ich analizy i interpretacji, dzięki czemu przetwarza zdobytą wiedzę analityczną na biznesową. ...
Praca Badacz Danych (Data Scientist)