Zobacz więcej ofert pracy

Analityk Danych Terenowych FOTO / LiDAR

Vimap Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1343 dni temu

Firma Vimap Sp. z o.o.

zajmuje się pozyskiwaniem danych GIS przy użyciu lotniczej oraz naziemnej technologii mobilnego mapowania 3D.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska (wszystkie województwa), Europa - praca terenowa

Obowiązki:

  • weryfikacja danych z nalotów fotogrametrycznych,
  • wsparcie logistyczno-techniczne projektów fotogrametrycznych,
  • współpraca z zespołem terenowym oraz przełożonymi,
  • pomiary kontrolne z wykorzystaniem GPS/RTK,
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy.
Wymagania:
  • dobra znajomość obsługi komputera PC,
  • znajomość oprogramowania GIS (QGiS, ESRI lub pokrewne),
  • wykształcenie techniczne (mile widziana geodezja, geoinformatyka, fotogrametria lub pokrewne),
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność - praca wyjazdowa na terenie Polski i Europy,
  • prawo jazdy kat. B. oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów do 3,5 t.,
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Mile widziane:
  • zainteresowanie fotografią i/lub lotnictwem,
  • praktyczna znajomość podstawowych technik pomiarowych GPS/RTK,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • kreatywność i pomysłowość,
  • doświadczenie w pracy opierającej się na realizacji zadań poza siedzibą pracodawcy.
Oferujemy:
  • bezpłatne szkolenia wdrażające do pracy na w/w stanowisku,
  • zdobycie nowego doświadczenia oraz podniesienie kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej w dalszej perspektywie współpracy.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Vimap Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (ul. Dworcowa 3) moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody, wglądu w moje dane i możliwości ich poprawiania, oraz że ich podanie jest dobrowolne i konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Vimap Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (ul. Dworcowa 3) moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody, wglądu w moje dane i możliwości ich poprawiania, oraz że ich podanie jest dobrowolne i konieczne do wzięcia udziału w obecnym i w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

INFORMACJE DODATKOWE:
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest Vimap Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-413) ul. Dworcowa 3.
W każdej chwili może Pani/Pan cofnąć powyższe zgody, kontaktując się z administratorem pod adresem: info@vimap.pl.