Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk / Kontroler Biznesowy

BAGIETKA Marek Jackowski

Kostrzyn nad Odrą

20 dni temu

Piekarnia Bagietka - właściciel marek "Artisan" "Bagietka" i "Lody Rzemieślnicze" to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach. Produkujemy świeże pieczywo o najwyższej jakości a także lody, pyszne ciasta, desery, kanapki i sałatki, jogurty. Dbamy o to, by nasze produkty były zawsze świeże, smaczne, zdrowe i najwyższej jakości – by Klienci otrzymywali zawsze to co najlepsze - zgodnie z hasłem „PieczeMY dla Ciebie"!

Nr ref.: 92543/FIN/MP
Opis stanowiska:
  • Bieżąca analityka biznesowa w obszarze produkcji i sprzedaży: koszty, marża, zwroty, polityka cenowa i rabatowa
  • Przygotowanie analiz z rentowności (produkty, klienci, linie produkcji i biznesu, itp.), kalkulacji oraz raportów ad'hoc w ramach wsparcia procesu podejmowania decyzji biznesowych
  • Wsparcie w przygotowaniu budżetów, prognoz, analiza odchyleń w ich realizacji
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów/prodedur w strukturach produkcji i sprzedaży
  • Bieżące monitorowanie realizacji wyznaczonych celów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: finanse / ekonomia / kontrolling
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania systematycznych wniosków
  • Gotowość do optymalizacji procesów i wdrażania nowych, efektywnych rozwiązań
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka/Kontrolera związanym z analityką biznesową, finansową, raportowanie, budżetowaniem i kontrolą kosztów (mile widziane w obszarze produkcji i sprzedaży)
  • Biegła obsługa programu Excel, mile widziane obsługa innych programów w obszarze kontrolingu biznesowego
Oferujemy:
  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zespole ludzi z pasją, którzy zawsze myślą pozytywnie i są nastawieni na uczciwą współpracę
  • Pełne wyzwań stanowisko pracy, na którym zawsze dużo się dzieje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas w oparciu o B2B lub umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansów i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach firmy
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Prywatna opieka medyczna Medicover i dofinansowanie do karty Multisport i wiele innych benefitów
  • Codziennie świeży chleb

Poznaj

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach. Produkujemy świeże pieczywo o najwyższej jakości a także lody, pyszne ciasta, desery, kanapki i sałatki, jogurty. Dbamy o to, by nasze produkty były zawsze świeże, smaczne, zdrowe i najwyższej jakości – by Klienci otrzymywali zawsze to co najlepsze - zgodnie z hasłem „PieczeMY dla Ciebie"!

Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy

Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...
Kontroler Finansowy Praca Kontroler Finansowy