Najnowsze oferty pracy

  • Senior / Mid Business / System AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Sulechów, Słubice, Gubin, Lubsko, Wschowa, Szprotowa, Krosno Odrzańskie, Drezdenko, Sulęcin, Skwierzyna, Korzuchów, Witnica, Rzepin, Zbąszynek, Jasień
    2 godz.
  • Business AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    1 dzień
  • Senior Business Analyst / Business AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    1 dzień
  • Analityk BiznesowySzybkie aplikowanieASTEK Polska
    3 dni
    3 dni
  • Analityk biznesowy / systemowySzybkie aplikowanieASTEK Polska
    7 dni
    Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce, Nisko, Leżajsk, Lubaczów, Nowa Dęba, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Strzyżów, Brzozów, Sędziszów Małopolski, Jedlicze, Lesko
    2 godz.
    Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią, Rypin, Solec Kujawski, Chełmża, Lipno, Żnin, Tuchola, Mogilno, Ciechocinek, Szubin, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń, Aleksandrów Kujawski
    2 godz.
    Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Czarna Białostocka, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk, Lipsk
    2 godz.
    Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Łęczna, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Dęblin, Radzyń Podlaski, Włodawa, Janów Lubelski, Parczew, Ryki, Poniatowa, Bełżyce
    2 godz.
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk / Kontroler Biznesowy

BAGIETKA Marek Jackowski

Kostrzyn nad Odrą

255 dni temu

Piekarnia Bagietka - właściciel marek "Artisan" "Bagietka" i "Lody Rzemieślnicze" to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach. Produkujemy świeże pieczywo o najwyższej jakości a także lody, pyszne ciasta, desery, kanapki i sałatki, jogurty. Dbamy o to, by nasze produkty były zawsze świeże, smaczne, zdrowe i najwyższej jakości – by Klienci otrzymywali zawsze to co najlepsze - zgodnie z hasłem „PieczeMY dla Ciebie"!

Nr ref.: 92543/FIN/MP
Opis stanowiska:
  • Bieżąca analityka biznesowa w obszarze produkcji i sprzedaży: koszty, marża, zwroty, polityka cenowa i rabatowa
  • Przygotowanie analiz z rentowności (produkty, klienci, linie produkcji i biznesu, itp.), kalkulacji oraz raportów ad'hoc w ramach wsparcia procesu podejmowania decyzji biznesowych
  • Wsparcie w przygotowaniu budżetów, prognoz, analiza odchyleń w ich realizacji
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów/prodedur w strukturach produkcji i sprzedaży
  • Bieżące monitorowanie realizacji wyznaczonych celów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: finanse / ekonomia / kontrolling
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania systematycznych wniosków
  • Gotowość do optymalizacji procesów i wdrażania nowych, efektywnych rozwiązań
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka/Kontrolera związanym z analityką biznesową, finansową, raportowanie, budżetowaniem i kontrolą kosztów (mile widziane w obszarze produkcji i sprzedaży)
  • Biegła obsługa programu Excel, mile widziane obsługa innych programów w obszarze kontrolingu biznesowego
Oferujemy:
  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zespole ludzi z pasją, którzy zawsze myślą pozytywnie i są nastawieni na uczciwą współpracę
  • Pełne wyzwań stanowisko pracy, na którym zawsze dużo się dzieje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas w oparciu o B2B lub umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansów i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach firmy
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Prywatna opieka medyczna Medicover i dofinansowanie do karty Multisport i wiele innych benefitów
  • Codziennie świeży chleb
Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy
Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Praca Analityk Biznesowy