Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Android Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

62 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie, rozwój i wdrażanie aplikacji mobilnych na platformie Android
  • Implementacja nowych funkcjonalności na podstawie wymagań
  • Wsparcie techniczne projektów
  • Wdrażanie własnych pomysłów
WYMAGANIA
  • Znajomość języka Java
  • Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji w języku Java na platformę Android
  • Dobra znajomość środowiska Android Studio
  • Komunikatywność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim

Dodatkowo, mile widziane będzie doświadczenie w pracy z GIT, znajomość języka Kotlin oraz technologii RxAndroid i Dagger.

OFERUJEMY
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w najnowszysch technologiach
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Programista Android

Android to system operacyjny przeznaczony na różnego rodzaju urządzenia mobilne (smartphone, telefony komórkowe, tablety, netbooki, etc.) opracowany i wdrożony przez Google na licencji GNU. Programista Android, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji na telefony komórkowe i inne wcześniej wymienione urządzenia, specjalizuje się obsłudze konkretnego języka programowania, lub środowiska ...
Programista Android Praca Programista Android