Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

ASTEK Polska
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
1072 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Lokalizacja: 100% zdalnie

Branża: bankowa

Widełki: do 600 zł + VAT / Dzień / B2B

Zadania:
  • Tworzenie natywnych aplikacji mobilnych
  • Implementacja nowych funkcjonalności na podstawie wymagań
  • Udział w różnych projektach dla różnych sektorów rynku
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem programistów
  • Raportowanie o postępach projektu
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia jako android developer
  • Znajomość Java, Kotlin lub Swift na bardzo dobrym poziomie
  • Znajomość Objective C, Android Studio, Eclipse
  • Znajomość metodologii Scrum/Agile
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci