Animator czasu wolnego dzieci i młodzieży

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zielonka

6 dni temu

Miejsce pracy: Zielonka
Numer: StPr/20/1399
OBOWIĄZKI:
ZAPEWNIENIE OPIEKI, ARANŻACJA CZASU WOLNEGO DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z ORZECZENIAMI O KSZTAŁCENIU SPECJALNYM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na nowe doświadczenia i łatwość w nabywaniu nowych umiejętności, komunikatywność, chęć podnoszenia kwalifikacji
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Zielonka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Marcinkiewicz
k.marcinkiewicz@pup.wolomin.pl
227637345

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Poznaj stanowisko: Animator Czasu Wolnego
Animator czasu wolnego jest przeważnie osobą zatrudnioną w biurze podróży lub innej firmie lub organizacji o podobnym charakterze i odpowiedzialną za organizowanie różnorodnych rozrywek i form spędzania wolnego czasu dla klientów, gości, etc. Osoba zatrudniona w tym charakterze w biurze podróży opracowuje szczegółowy harmonogram na każdy dzień pobytu w danym miejscu, uwzględniając przy tym preferencje i ...
Praca Animator Czasu Wolnego