Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ankieter / Ankieterka

EMPiK SJO & Speak Up English School / LEARNING SYSTEMS POLAND S.A.

Pomorskie

821 dni temu

Speak Up i Empik School (należącego Learning Systems Poland S.A.) to największa i najdłużej działająca sieć szkól języków obcych w Polsce. W naszych szkołach wierzymy, ze znajomość języków obcych jest konieczna aby ciekawie przeżyć życie. Praca u nas to gwarancja spotkania ciekawych osób i możliwość własnego rozwoju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • aktywne promowanie kursów językowych w punktach informacyjnych oraz na rynku lokalnym
  • przeprowadzanie krótkich ankiet dot. znajomości języków
  • inne zadania mające na celu wsparcie sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • energiczność
  • wysoka kultura osobista
  • zorientowanie na wyniki
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie jako promotor/hostessa

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i awansu
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń
  • elastyczne godziny pracy
Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Learning Systems Poland S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Poznaj stanowisko: Ankieter

Ankieter jest to osoba, która przeprowadza wywiad z respondentem - bezpośrednio, telefonicznie, na ulicy lub posługuje się narzędziami do zbierania danych przygotowanych przez zespół badawczy, realizujący badania opinii społecznej, badania zachowań konsumenckich, itp. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: zapoznanie się z koncepcją projektu badawczego, dobór respondenta, wywiad, właściwe zadawanie ...
Ankieter Praca Ankieter

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)