Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator/ka ankieterów cati

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Na co dzień w naszym zespole:odpowiadasz za cały cykl realizacji badań CATI z klientami korporacyjnymi i przedsiębiorstw,przygotowujesz bazy do realizacji,skryptujesz ankiety (przy wykorzystaniu Data Collection Predictive Solutions),nadzorujesz realizację ankiet przez wewnętrzny zespół...
Zobacz więcej ofert pracy

Ankieter terenowy

Solego Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
1089 dni temu

Ogłoszenie numer: 4518032, z dnia 2021-04-29

Od samego początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość i chcemy być kojarzeni jako profesjonalny wykonawca, godny zaufania. W naszej firmie nie ma nikogo przypadkowego. Stale szkolimy się i mamy jasny cel – najwyższa jakość świadczonych usług. Ty na naszym perfekcjonizmie tylko zyskasz. Jeżeli możemy przez jakiekolwiek działania potwierdzać nasz profesjonalizm, to zawsze chętnie to robimy.

JESTEŚMY LIDERAMI W FOTOWOLTAICE
BRANŻA FOTOWOLTAICZNA NIE MA PRZED NAMI TAJEMNIC

Specjalizujemy się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z instalacjami fotowoltaicznymi od mikroinstalacji aż po farmy. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestorską, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na najwyższej jakości obsługi klienta.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy osób zaangażowanych, ambitnych, które chcą budować z nami markę firmy a do tego dużo zarabiać i lubią pracę z klientem. Wykorzystaj okazję na zdobycie doświadczenia w modnej i najlepiej rozwijającej się branży.

Zakres współpracy:

  • Przeprowadzanie ankiet terenowych u klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji zdjęciowej
  • Bieżące raportowanie działań

Wymagania

  • Chęć do pracy w terenie
  • Uczciwość, sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w pracy D2D

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu sprzedażowego
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie bez górnego limitu