Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Aparatowy Procesów Chemicznych

Petrochemia-Blachownia S.A.

Kędzierzyn-Koźle

114 dni temu

Ogłoszenie numer: 2357763, z dnia 2019-03-25

Spółka Petrochemia-Blachownia S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Kędzierzyn-Koźle

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze, zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi,
  • Nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnych, kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcji jak i jakości otrzymywanych produktów,
  • Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy,
  • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem przyjętych standardów w Spółce.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie  wykształcenie średnie chemiczne lub techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie o podobnej specjalności,
  • Chęć do pracy, umiejętności manualne oraz uczenie się nowych rzeczy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Możliwość zdobycia nowych uprawnień i kwalifikacji,
  • ZFŚS, dofinansowanie wypoczynku dzieci i pracowników,
  • Warunki pracy: praca w trybie zmianowym – 4 brygadowym

Poznaj stanowisko: Aparatowy Procesów Chemicznych

Aparatowy procesów chemicznych to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie poprawnego funkcjonowania specjalistycznej aparatury chemicznej, wykorzystywanej w branży produkcyjnej różnego rodzaju i służącej do zautomatyzowanego przeprowadzania reakcji chemicznych lub fizykochemicznych. Przy udziale odpowiednich maszyn i urządzeń, aparatowy pozyskuje docelowe substancje, potrzebne w dalszym procesie produkcyjnym. Osoba obsadzona ...
Aparatowy Procesów Chemicznych Praca Aparatowy Procesów Chemicznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)