Najnowsze oferty pracy

  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...
Zobacz więcej ofert pracy

Aparatowy procesów chemicznych

LeasingTeam Sp. z o.o
opolskie, Kędzierzyn-Koźle
praca stacjonarna
1282 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Nr ref.: 0035119
Zakres obowiązków:
  • Obsługa urządzeń i instalacji do produkcji;
  • Przyjęcia dostaw wyrobów dostarczanych na instalację;
  • Współudział w pracach remontowych, konserwacyjnych na obsługiwanych węzłach;
  • Kontrolowanie, weryfikowanie i korygowanie pracy wszystkich obsługiwanych urządzeń
Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie zawodowe (mechaniczne lub chemiczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Znajomość pakietu MS OFFICE;
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
Oferta:
  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Zakres odpowiedzialności, samodzielności i decyzyjności w realizacji zadań.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.