Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec Kosztorysant Sosnowiec
Specjalista ds. Kosztorysowania i Ofertowania Branży Budowlanej

PBO Śląsk Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
1420 dni temu

Ogłoszenie numer: 3359930, z dnia 2020-06-20

Firma PBO ŚLĄSK SP. ZO.O. poszukuje specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • wstępna wycena i weryfikacja projektów budowlanych,
  • sporządzanie przedmiarów robót, kosztorysów ofertowych, na podstawie dokumentacji projektowej i inwentaryzacji obiektów,
  • wysyłanie zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie dokumentacji do przetargu,
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem wycen, kosztorysów, przedmiarów.

Wymagania

  • doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży budowlanej,
  • znajomość technologii prac budowlanych,
  • dobra znajomość pakietu Office (MS Excel, MS Word),
  • dobra znajomość obsługi programu do kosztorysowania Norma,
  • skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność i terminowość w podejmowanych zadaniach,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • umiejętności analityczne,
  • wykształcenia wyższe, wykształcenie techniczne średnie, w trakcie studiów.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość podjęcia współpracy na umowę zlecenie lub dzieło),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozwój zawodowy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość zdobycia doświadczenia dla osób zaczynających karierę zawodową,
  • budżet szkoleniowy.