Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   zachodniopomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt Oprogramowania

ZF Group
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
1829 dni temu

Lokalizacja: Łódź

Centrum Inżynieryjne ZF w Łodzi poszukuje ambitnych osób do zespołów zajmujących się inżynierią oprogramowania. Jesteśmy częścią koncernu ZF – wiodącego producenta rozwiązań dla rynku Automotive.
Jeśli Twoją pasją jest elektronika i programowanie, chcesz uczestniczyć w tworzeniu architektury oprogramowania wbudowanego dla komponentów pojazdów przyszłości – ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Twoje zadania:
  • Projektowanie i rozwój architektury oprogramowania dla systemów wbudowanych;
  • Zapewnienie zgodności rozwijanej architektury z założeniami standardów oraz strategią biznesową;
  • Tworzenie specyfikacji dla architektury oprogramowania;
  • Definiowanie wymagań dla oprogramowania na bazie wymagań klienta, systemu oraz bezpieczeństwa;
  • Wsparcie zespołów developerskich podczas implementacji oraz integracji modułów oprogramowania;
  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych.
 Profil Kandydata:
  • Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania;
  • Znajomość charakterystyki systemów wbudowanych;
  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki studiów to elektronika, automatyka, informatyka, matematyka lub pokrewne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność dekompozycji i modułowego podejścia w projektowaniu oprogramowania;
  • Praktyczne doświadczenie programowania w języku C;
  • Umiejętność analizy oraz definiowania wymagań na poziomie oprogramowania oraz systemu;
  • Znajomość charakterystyki systemów operacyjnych czasu rzeczywistego – zadania, wątki, harmonogramowanie zadań itp.;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
 Mile widziane:
  • Doświadczenie jako architekt oprogramowania wbudowanego;
  • Znajomość architektury AUTOSAR;
  • Umiejętność modelowania przy użyciu UML;
  • Znajomość koncepcji bezpieczeństwa funkcjonalnego i standardów takich jak ISO 26262.
 Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
    w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Dodatkowe benefity - GameRoom, Pizza Day, świeże owoce, imprezy integracyjne.