Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Wałcz
Asesor / Aplikant komorniczy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałczu Grzegorz Wołodkowicz
Wałcz
praca stacjonarna
4919 dni temu

Ogłoszenie numer: 122853, z dnia 2010-11-29

egzekucja sądowa

Miejsce pracy: Wałcz

Nr Ref.: 1/10/praca.pl

Opis stanowiska

  • prowadzenie egzekucji w sprawach o świadczenie pieniężne oraz w sprawach o zabezpieczenie roszczenia pieniężnego,
  • organizowanie pracy i kierowanie podległymi osobami.

Wymagania

  • ukończona aplikacja komornicza/zaliczony I rok aplikacji,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka obcego - angielski, niemiecki - mile widziana.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • praca w młodym zespole,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia.