Zobacz więcej ofert pracy

ASP.NET MVC/ Fullstack Developer

Nigel Frank International
opolskie, Katowice
praca stacjonarna
2045 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: NFI 23/05/20117

Opis stanowiska:

  • Budowa I implementacja oprogramowania w technologii .NET
  • Opracowywanie architektury rozwiązań
  • Dostarczanie najwyższej jakości kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • Znajomość C# oraz technologii ASP.NET MVC
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę oraz komunikatywność

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Praca w oparciu o najwyższe standardy branży IT i innowacyjne technologie
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach