Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Asystent / Asystentka Dyrekcji / Tłumacz

Jokey Plastik Blachownia Sp z o.o.
opolskie, Kędzierzyn - Koźle
praca stacjonarna
5291 dni temu

Ogłoszenie numer: 81757, z dnia 2009-11-24

Jokey Plastik Blachownia, spółka należąca do niemieckiej grupy działającej na 3 kontynentach, lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, poszukuje do zakładu w Kędzierzynie-Koźlu osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie, Kędzierzyn - Koźle

Nr Ref.: JPB-1

Opis stanowiska

  • prowadzenie sekretariatu firmy
  • wspieranie prac kierownictwa firmy
  • tłumaczenia dokumentacji oraz rozmów na żywo

Wymagania

  • wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów
  • biegła znajomość jęz. niemieckiego, co najmniej dobra znajomość jęz. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • energia, inicjatywa, dobra organizacja pracy, kultura osobista
dodatkowe atuty kandydatów:
  • komunikatywna znajomość rosyjskiego lub francuskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu tłumaczeń i/lub lekcji językowych
  • doświadczenie w obszarach funkcjonalnych firm: administracji, zakupów, sprzedaży, jakości itd.
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • dynamiczne i rozwijające środowisko pracy